PRIVĀTUMS UN JŪSU INFORMĀCIJA

Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnēs! Mums ir svarīgs jūsu privātums un uzticēšanās. Šajā Paziņojumā par privātumu ir izskaidrots, kā mūsu tīmekļa vietnes, lietotnes, tostarp mobilās lietotnes, produkti, programmatūra, veicināšanas pasākumi vai pakalpojumi (mēs tos saucam par “Pakalpojumiem”), izmanto jūsu personīgo informāciju. Tas ir piemērojams tad, ja netiek nodrošināts atsevišķs vai papildu paziņojums par privātumu.

KĀDA VEIDA INFORMĀCIJU MĒS APKOPOJAM

Energizer apkopo no jums ierobežota apjoma informāciju, lai nodrošinātu dažus pakalpojumus, piemēram, ja vēlaties piedalīties veicināšanas pasākumos. Apkopotās informācijas veids ir atkarīgs no jūsu mijiedarbības ar mums.

Izvērsiet sadaļas zemāk, lai uzzinātu vairāk.

INFORMĀCIJA, KO JŪS SNIEDZAT ENERGIZER BRĪVPRĀTĪGI

Ja izvēlaties piedalīties kādā no mūsu *veicināšanas pasākumiem*, mēs varam apkopot zemāk minēto:

 • vārds, uzvārds, e-pasta adrese, pasta adrese, tālruņa numurs vai citi līdzīgi dati.

Ja izvēlaties *pirkt produktus vai pakalpojumus* no mūsu tīmekļa vietnes, mēs varam jums lūgt maksājuma informāciju, kas var ietvert zemāk minēto:

 • maksājumu kartes numurs, drošības kods, derīguma beigu datums un līdzīga informācija.

Ja izvēlaties *uzdot jautājumu vai ziņot* problēmu, izmantojot saiti KONTAKTINFORMĀCIJA, mēs varam apkopot zemāk minēto personīgo informāciju:

 • vārds, uzvārds, pasta adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs un līdzīga informācija.

Ja izvēlaties *kļūt par piegādātāju*, mēs varam apkopot zemāk minēto:

 • kontaktinformācija, jūsu uzņēmuma atrašanās vieta un piedāvātie produkti vai pakalpojumi un ar izcenojumu, iegādi un citām biznesa praksēm saistītā informācija, ja piesakāties kļūt par apstiprinātu piegādātāju.

Ja izvēlaties pieteikties darbā pie mums, mēs varam lūgt norādīt zemāk minēto:

 • izglītība un akadēmiskie grādi;
 • piemērojamās licences vai sertifikāti;
 • nodarbinātības vēsture;
 • nacionālā personas apliecība;
 • atsauksmes;
 • jebkāda cita informācija, ko izvēlaties sniegt.

Ja esat uzaicināts uz interviju vai pieņemts darbā, mēs no jums apkopojam citu būtisku informāciju papildus informācijai, kas sniegta darbā pieņemšanas procesā, un tā kļūs par daļu no jūsu personas lietas.

INFORMĀCIJA, KAS TIEK IEGŪTA, IZMANTOJOT TĪMEKĻA VIETNES UN PAKALPOJUMUS

Mēs apkopojam informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu tīmekļa vietni un citiem Pakalpojumiem, izmantojot sīkfailus, pikseļu tagus un līdzīgas tehnoloģijas. Tas ietver arī lietošanas informāciju, pārlūkošanas vēsturi un informāciju par to, kā jūs pārvietojaties mūsu Pakalpojumos. Mēs varam apkopot jūsu ierīces informāciju, kas ietver IP adresi, atrašanās vietu, interneta piekļuves sniedzēju, ierīces ID un operētājsistēmu.

Mēs varam arī apkopot demogrāfisku informāciju, piemēram, jūsu valsti un vēlamo valodu, jo mūsu privātuma politika var nedaudz atšķirties atkarībā no valsts, kurā jūs dzīvojat.

INFORMĀCIJA NO TREŠAJĀM PUSĒM

Mēs varam iegūt informāciju no partneriem, pārdevējiem, piegādātājiem un citām trešajām pusēm, kas parasti ir uzņēmumi (lai gan daži var būt izglītības iestādes vai valsts uzņēmumi) un var atrasties jebkurā vietā, kur mēs veicam uzņēmējdarbību. Šos datus mēs apkopojam, lai uzlabotu jūsu pieredzi, piemēram, mūsu tīmekļa vietnēs. Šīs trešās puses tiek iedalītas šādās kategorijās:

 • reklāmas un mārketinga uzņēmumi;
 • sociālo mediju platformas un partneri;
 • veicināšanas partneri.

KĀ MĒS IZMANTOJAM INFORMĀCIJU

Mēs izmantojam informāciju likumīgiem nolūkiem, kas ir mūsu likumiskajās interesēs, kā arī lai nodrošinātu atbilstību.

Izvērsiet sadaļas zemāk, lai uzzinātu vairāk.

LAI KOMUNICĒTU

Mēs varam izmantot kontaktinformāciju, kas mums ir sniegta, izmantojot mūsu veicināšanas tīmekļa vietni, lai nodrošinātu balvas vai veicināšanas dāvanas saņemšanu. Kad veicināšanas pasākums ir beidzies, mēs izdzēšam šo informāciju no savām sistēmām. Veicināšanas pasākumi var ietvert papildu paziņojumus, kas sniedz vairāk informācijas par jūsu personīgās informācijas izmantošanu, un tai var būt nepieciešama jūsu piekrišana.

Mēs varam izmantot informāciju, kas mums sniegta, izmantojot KONTAKTINFORMĀCIJAS saiti, lai sazinātos ar jums par produkta problēmu vai veiktu atmaksu.

BIZNESA OPERĀCIJĀM

Mēs varam izmantot sniegto informāciju, lai veiktu noziedzības vai krāpšanas monitoringu un novēršanu, aizsargājot mūsu likumīgās tiesības un izpildot līgumiskās saistības.

FUNKCIONALITĀTEI UN UZLABOŠANAI

Mēs varam izmantot sīkfailus, lai padarītu mūsu tīmekļa vietņu darbību efektīvāku un nodrošinātu analītisku informāciju. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, izlasiet Energizer Paziņojumu par sīkfailiem.

IZMANTOŠANAS LIKUMĪGAIS PAMATS (tikai apmeklētājiem EEZ)

Ja jūs atrodaties Eiropas Ekonomikas zonā, likumīgais pamats augstāk aprakstītās personīgās informācijas apkopošanai un izmantošanai ir atkarīgs no attiecīgās personīgās informācijas un specifiskā konteksta, kādā mēs to apkopojam.

Tomēr mēs apkopojam personīgo informāciju no jums tikai tad, ja esat devis savu piekrišanu, kad mums ir nepieciešama personīgā informācija, lai slēgtu vienošanos ar jums, kad mums ir likumīgas saistības to darīt vai kad apstrāde ir mūsu likumiskajās interesēs (piemēram, apstrāde administratīviem nolūkiem, novēršot krāpšanu vai krimināli sodāmas darbības un atbalstot informācijas drošību) un tās nav pretrunā ar jūsu datu aizsardzības interesēm vai pamattiesībām un pamatbrīvībām.

Ja mēs jūs lūdzam sniegt personīgo informāciju, lai nodrošinātu atbilstību kādai juridiskai prasībai vai slēgtu vienošanos ar jums, mēs to darām zināmu informācijas apkopošanas laikā. Mēs arī paziņojam, vai šādas informācijas prasība ir obligāta un izskaidrojam informācijas nesniegšanas sekas.

Līdzīgi, ja apkopojam un izmantojam jūsu personīgo informāciju, balstoties uz mūsu (vai jebkuras trešās puses) likumiskajām interesēm, mēs veicam pamatotas darbības, lai sniegtu skaidru paziņojumu un aprakstītu mūsu likumiskās intereses.

Energizer Holdings ir visas EEZ apkopotās personīgās informācijas Datu pārzinis, izņemot gadījumus, kad papildu politika nosaka citādi.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama papildinformācija par jebkādas konkrētas apstrādes juridisko pamatu vai vēlaties sazināties ar Datu pārzini, rakstiet uz PRIVACY@ ENERGIZER.COM.

KĀ MĒS KOPĪGOJAM INFORMĀCIJU

Mēs nodrošinām Pakalpojumus, izmantojot mūsu filiāles. Mēs strādājam arī ar pilnvarotiem piegādātājiem un darījumu partneriem (“Partneri”). Kad mēs kopīgojam jūsu personīgo informāciju ar mūsu Partneriem, mēs veicam atbilstošus pasākumus, parasti līgumiskus pasākumus, lai ierobežotu jūsu informācijas izmantošanu tikai likumīgiem un atļautiem nolūkiem, kas ir saskaņā ar Paziņojumu par privātumu, kā arī atbilstošus konfidencialitātes un drošības pasākumus.

Energizer nekopīgo un nepārdod nekādu personīgo informāciju, ko sniedzat mums, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes, jebkādu trešo pušu atsevišķai izmantošanai. Laiku pa laikam mēs varam sniegt apkopotu (statistisku) informāciju par klientiem, pārdošanu, tiešsaistes datu plūsmu un saistītu informāciju cienījamām trešajām pusēm, lai palīdzētu uzlabot mūsu Pakalpojumus. Šī statistika neietver personu identificējošu informāciju.

Mēs kopīgojam informāciju ar trešajām pusēm, kad to pieprasa likums vai reaģējot uz tiesas procesu, lai aizsargātu savus klientus, lai aizsargātu dzīvības, lai uzturētu mūsu pakalpojumu drošību un aizsargātu mūsu likumīgās tiesības.

Izvērsiet sadaļas zemāk, lai uzzinātu vairāk

AR FILIĀLĒM UN MEITASUZŅĒMUMIEM

Mēs varam kopīgot jebkādu jūsu sniegto informāciju, tostarp personīgo informāciju, ar mūsu saistītajām vienībām un meitasuzņēmumiem visā pasaulē. Šīs vienības var atrasties dažādās valstīs, un tām var būt atšķirīgi privātuma standarti, iespējams, zemāki neka jūsu mītnes zemē.

AR TREŠAJĀM PUSĒM

Mēs varam kopīgot jūsu personas datus ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem. Tiem nav atļauts kopīgot vai izmantot jūsu personīgo informāciju jebkādiem nolūkiem, izņemot pakalpojumu sniegšanu mums. Mēs kopīgojam jūsu informāciju nolūkiem, kas izklāstīti šajā Paziņojumā par privātumu ar šādu kategoriju trešo pušu saņēmējiem:

 • tie, kuri palīdz mums izpildīt pasūtījumus vai pārvaldīt produktu pieprasījumus vai problēmas;
 • tie, kuri palīdz mums veikt darbinieku pieņemšanu darbā un salīgšanu;
 • tie, kuri palīdz mums administrēt mūsu tīmekļa vietnes, piedāvājumus un

PĀRDOŠANAS, APVIENOŠANAS UN IEGĀDES

Mēs varam izpaust personīgo informāciju kā daļu no paredzēta vai faktiska korporatīva darījuma, piemēram, reorganizācijas, apvienošanas, pārdošanas, kopuzņēmuma, tiesību pārņemšanas, nodošanas vai cita veida pilnīga vai daļēja mūsu uzņēmējdarbības, aktīvu vai akciju izvietojuma (tostarp saistībā ar jebkādu bankrota vai līdzīgām procedūrām).

STARPTAUTISKA PERSONAS DATU NOSŪTĪŠANA

Energizer ir globāla organizācija, un jūsu personīgā informācija var tikt glabāta vai apstrādāta ārpus jūsu mītnes zemes, tostarp valstīs, kas var nepiedāvāt tāda līmeņa personīgās informācijas aizsardzību, kāda tā ir jūsu mītnes zemē. Mēs veicam pasākumus, lai nodrošinātu, ka gadījumā, ja jūsu personīgā informācija tiek nosūtīta starptautiski, tā ir pakļauta atbilstošiem aizsardzības pasākumiem saskaņā ar datu aizsardzības likumiem (tostarp ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) 44. līdz 50. pantu).

Parasti tie ietver līgumiskus aizsardzības pasākumus, kas nosaka, ka katras puses, kurai tiek nosūtīti personas dati, pienākums ir glabāt datus drošībā un neizmantot tos nolūkiem, kas atšķiras no Energizer noteiktajiem nolūkiem.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu datu nosūtīšanas praksēm, iegūt jebkādu būtisku aizsardzības pasākumu vai valstu, kurās mēs apstrādājam personas datus, sarakstu, lūdzu, rakstiet uz PRIVACY@ENERGIZER.COM.

JŪSU IZVĒLES UN TIESĪBAS

Energizer respektē jūsu tiesības attiecībā uz to, kā tiek izmantota un kopīgota jūsu personīgā informācija. Jūs varat pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem vai to labošanu. Ja atrodaties ES, jums var būt papildu tiesības saskaņā ar VDAR.

Izvērsiet sadaļas zemāk, lai uzzinātu vairāk

PIEKĻUVE JŪSU INFORMĀCIJAI, TĀS LABOŠANA VAI DZĒŠANA

Ja vēlaties labot vai atjaunināt savu personīgo informāciju vai pieprasīt piekļuvi savai personīgajai informācijai vai tās dzēšanu, rakstiet uz PRIVACY@ENERGIZER.COM

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu pienākums ir verificēt jūsu identitāti, pirms mēs sniedzam personīgu informāciju. Ja jūs pieprasāt savas personīgās informācijas izmaiņas vai dzēšanu, lūdzam ņemt vērā, ka mums joprojām var būt nepieciešams saglabāt noteiktu informāciju uzskaites nolūkiem un/vai lai pabeigtu jebkādus darījumus, ko esat uzsācis pirms izmaiņu vai dzēšanas pieprasīšanas. Daļa jūsu informācijas var tikt saglabāta mūsu sistēmās un citos ierakstos, ja tas nepieciešams, lai nodrošinātu atbilstību piemērojamiem likumiem.

PAPILDU DATU PRIVĀTUMA TIESĪBAS

Jums var būt papildu tiesības saskaņā ar ES VDAR un noteiktiem citu valstu likumiem. Piemēram, ja atrodaties EEZ, jūs varat pieprasīt zemāk minēto:

 • apstrādes nolūks;
 • attiecīgo personas datu kategorijas;
 • kurš vēl bez Energizer varētu būt saņēmis datus no mums;
 • kas bijis informācijas avots, ja jūs neesat sniedzis informāciju tieši mums;
 • cik ilgi tā tiks glabāta.

Daudzās valstīs jums ir tiesības iesniegt sūdzību atbilstošai datu privātuma iestādei, ja jums ir bažas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personīgo informāciju.

CITA AR PRIVĀTUMU SAISTĪTA INFORMĀCIJA

Zemāk jūs atradīsiet svarīgu papildu informāciju, piemēram, kā mēs informējam par izmaiņām šajā paziņojumā, mūsu datu saglabāšanas praksēs, kā mēs apstrādājam nepilngadīgu personu personīgo informāciju, kā arī par informācijas drošību.

Izvērsiet sadaļas zemāk, lai uzzinātu vairāk/

DROŠĪBA

Mums ir svarīga jūsu informācijas drošība. Apstrādājot jūsu datus, mēs izmantojam saprātīgus un atbilstošus administratīvus, tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personīgo informāciju pret tādiem riskiem kā pagaidu vai pastāvīgs zudums, iznīcināšana, neatļauta vai nelikumīga piekļuve, grozīšana, izmantošana vai izpaušana.

Mēs pieprasām, lai mūsu piegādātāji un partneri piemērotu līdzīgus aizsardzības pasākumus, kad tie piekļūst mūsu kopīgotajai personīgajai informācijai vai izmanto to. Protams, neviena tehnoloģija, datu pārraide vai sistēma nav 100% droša. Ja jums ir iemesls uzskatīt, ka jūsu mijiedarbība ar mums vairs nav droša, lūdzu, nekavējoties informējiet mūs, rakstot uz PRIVACY@ENERGIZER.COM.

NEPILNGADĪGU PERSONU PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

Mēs ievērojam Bērnu tiešsaistes privātuma aizsardzības likumu ASV un līdzīgus likumus visā pasaulē, ja tie attiecas uz Energizer Pakalpojumiem. Mēs apzināti neapkopojam personīgo informāciju no nepilngadīgām personām bez atbilstošas piekrišanas no vecāka vai aizbildņa. Ja uzskatāt, ka mēs esam apkopojuši personīgo informāciju no nepilngadīgas personas bez nepieciešamās piekrišanas, lūdzu, informējiet mūs, rakstot uz PRIVACY@ENERGIZER.COM

SAGLABĀŠANA

Mēs saglabājam jūsu personīgo informāciju uz periodu, kas nepieciešams šādiem nolūkiem: lai sniegtu jums pakalpojumus, ko esat mums pieprasījis, cik nepieciešams, lai nodrošinātu atbilstību likumīgām saistībām (piem., lai nodrošinātu obligātās ierakstu saglabāšanas vai aizturēšanas prasības), kā noteikts piekrišanas veidlapā, lai risinātu strīdus un citādi realizētu nolūkus, tiesības un saistības, kā izklāstīts šajā Paziņojumā par privātumu.

Saglabāšanas periodi var ievērojami atšķirties atkarībā no informācijas veida un izmantošanas. Saglabāšanas periodi ir balstīti uz kritērijiem, kas ietver likumīgi noteiktus saglabāšanas periodus, notiekošas vai potenciālas prāvas, mūsu intelektuālā īpašuma tiesības vai īpašumtiesības, līgumu prasības, operatīvas vadlīnijas vai vajadzības un vēsturisku arhivēšanu.

TREŠO PUŠU VIETNES UN PAKALPOJUMI

Šis Paziņojums par privātumu neattiecas uz trešo pušu vai citu organizāciju, kas nedarbojas mūsu vārdā, politikām un praksēm, tostarp politikām un praksēm, kas saistītas ar privātumu un drošību, datu apkopošanu, apstrādi, izmantošanu, glabāšanu un izpaušanu, un mēs neesam par tām atbildīgi. Tas ietver zemāk minēto:

 • jebkāda trešā puse, kas nodrošina jebkādu vietni vai pakalpojumu, ar kuru šī vietne ir saistīta;
 • jebkāds lietotnes izstrādātājs, lietotnes nodrošinātājs, sociālo mediju platformas nodrošinātājs, operētājsistēmas nodrošinātājs, bezvadu pakalpojumu nodrošinātājs vai ierīču ražotājs, tostarp jebkāda personīgā informācija, ko jūs izpaužat šādām organizācijām, izmantojot Energizer Pakalpojumus, lietotnes vai sociālo mediju lapas vai saistībā ar tiem.

IZMAIŅAS ŠAJĀ PAZIŅOJUMĀ

Laiku pa laikam mēs varam mainīt šo Paziņojumu par privātumu, lai tas precīzi atspoguļotu mūsu prakses, Pakalpojumus un atbilstu juridiskajām prasībām. Pēdējās pārskatīšanas datums šī Paziņojuma augšpusē norāda, kad tas pēdējo reizi ir labots, un šis datums tiek atjaunināts ikreiz, kad tiek publicēta pārskatītā versija.

Jebkādas izmaiņas šajā Paziņojumā par privātumu stājas spēkā, kad tas tiek publicēts mūsu tīmekļa vietnē. Mēs iesakām regulāri to apskatīt, lai jūs būtu informēts par jebkādiem Paziņojuma atjauninājumiem.